ŠTĚŇATA & ODCHOVY

 

 

Naše štěňátka jsou po narození odchovávána v domě. Zhruba na měsíci věku nebo dle počasí začínají chodit na zahradu, aby si přivykla venkovnímu prostředí. Postupně prodlužujeme interval zde strávený, aby byla ke konci pobytu u nás schopna trávit venku celý den. Zprvu jsou v ohrádce, později na volno. Lépe se tak učí sociálním návykům, mohou prozkoumávat okolí a likvidovat květenuÚžasný Žijí v trvalém kontaktu s člověkem, jsou navyklá na děti různých věkových kategorií i psy jiných, menších i větších, plemen.  

 

Štěňata jsou označena tetováním nebo mikročipem (dle plemene), minimálně 3x odčervena a očkována dle dohody (uznáváme současný vakcinační trend, kdy je štěně očkováno později s déle trvající imunitou).

 

Každý majitel dostane pro štěňátko balíček krmení, na které bylo zvyklé, očkovací průkaz/mezinárodní PetPas, kupní smlouvu a sepsané Rady a pokyny, kde jsou základní informace o chovu, krmení a veterinární péči. Chovatelský servis po celý život štěněte je samozřejmostí. Budeme rádi za pravidelné zprávy o tom, jak se našim odchovánkům daří{#emotions_dlg.love}

 

V roce 2015 jsme odchovali své první vrhy, "A" týmy českých fousků a francouzských buldočků.

 


MVDr. Alena Truhlářová a MVDr. Miroslav Sucháček
Borek u Pardubic, e-mail: AluseT@seznam.cz
www.odlesaborkovniku.cz

© www.lucieskopalova.com - tvorba www